1 23
doradztwo kredytowe
pozyczki, kredyty
windykacja należności

Windykacja to przede wszystkim NEGOCJACJE z dłużnikiem.

Współcześnie windykacja to dochodzenie własności za pomocą środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych.Powierzona kancelarii windykacja wierzytelności prowadzona jest w trzech etapach:

1. Postępowania polubownego - kancelaria kontaktuje się z dłużnikiem i skłania go do dobrowolnego spełnienia świadczenia, używając wszelkich zgodnych z prawem form perswazji. Kancelaria negocjuje z dłużnikiem  sposób i termin spłaty długu, nadzoruje przebieg jego spłaty tak, aby Klienci odzyskali zaangażowane w transakcje handlowe środki finansowe tak szybko, jak to tylko możliwe.


2. Postępowania sądowego (w tym nakazowe i upominawcze) - kancelaria reprezentuje  Klienta  przed  sądem w celu uzyskania tytułu wykonawczego (nakaz zapłaty lub wyrok wraz z klauzulą jego wykonalności).


3. Wspomaganie czynności komorniczych oraz nadzór nad przebiegiem postępowania egzekucyjnego - kancelaria składa wniosek o wszczęcie postępowania egzekucyjnego i na bieżąco monitoruje działania komornika.

Notowania

CHF
wykres CHF w money.pl
Wspierane przez Money.pl
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl
USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl

AXO & PARTNER

Gdzie działamy?

Świadczymy usługi doradcze dla firm i osób prywatnych na terenie całej Polski. Świadczymy Pomoc dla klientów Szczególnie z takich miast i okolic jak Piła, Złotów, Szczecinek, Trzcianka, Czarnków, Chodzież, Szamocin, Wągrowiec, Wałcz, Mirosławiec, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz.

Jak działamy?

Sprawdzamy oferty dziesiątków banków i instytucji ubezpieczeniowych tak aby wybrać najlepszą ofertę dla twojego konkretnego przypadku

Kontakt

Siedziba firmy: ul. Kilińskiego 9 B
64 - 920 Piła,
tel. 067 353 24 82 i 067 353 24 83
tel. kom.: 0604 108 317
e-mail: biuro@axopartner.pl