1 23
doradztwo kredytowe
pozyczki, kredyty
windykacja należności

 

 

 

 Grupowe ubezpieczenie na życie jest stworzone z myślą o elastycznej i kompleksowej ochronie zdrowia i życia ubezpieczonych pracowników oraz ich rodzin.Korzyści z ubezpieczenia:

   - ochrona - ubezpieczenie gwarantujące ochronę przez całą dobę na całym świecie,
   - bez podatku- świadczenia wypłacane z tytułu umowy ubezpieczenia nie podlegają opodatkowaniu podatkiem spadkowym i dochodowym,
   - indywidualna kontynuacja umowy - istnieje możliwość indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia dla pracownika i współmałżonka.


Możliwość wyboru dowolnych spośród szerokiego zakresu oferowanych  świadczeń. Dostępne wysokie sumy ubezpieczenia oraz konkurencyjne wysokości składek sprawiają, że pracownicze Ubezpieczenie na Życie jest jednym z najczęściej wybieranych ubezpieczeń przez Pracodawców i ich Pracowników.


Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami - na wszelkie zapytania chętnie udzielimy odpowiedzi.


Notowania

CHF
wykres CHF w money.pl
Wspierane przez Money.pl
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl
USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl

AXO & PARTNER

Gdzie działamy?

Świadczymy usługi doradcze dla firm i osób prywatnych na terenie całej Polski. Świadczymy Pomoc dla klientów Szczególnie z takich miast i okolic jak Piła, Złotów, Szczecinek, Trzcianka, Czarnków, Chodzież, Szamocin, Wągrowiec, Wałcz, Mirosławiec, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz.

Jak działamy?

Sprawdzamy oferty dziesiątków banków i instytucji ubezpieczeniowych tak aby wybrać najlepszą ofertę dla twojego konkretnego przypadku

Kontakt

Siedziba firmy: ul. Kilińskiego 9 B
64 - 920 Piła,
tel. 067 353 24 82 i 067 353 24 83
tel. kom.: 0604 108 317
e-mail: biuro@axopartner.pl