1 23
doradztwo kredytowe
pozyczki, kredyty
windykacja należności

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AXO & Partner Dom Finansowy dla potrzeb niezbędnych do współpracy (zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr133 poz.883).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w tym formularzu
Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, oraz prawie cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w celu marketingowym.

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z dnia 18 lipca 2002, wyrażam zgodę na kontakt AXO & Partner Dom Finansowy, również drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez AXO & Partner Dom Finansowy, również w przypadku nie zawarcia i po rozwiązaniu Umowy.

Notowania

CHF
wykres CHF w money.pl
Wspierane przez Money.pl
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl
USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl

AXO & PARTNER

Gdzie działamy?

Świadczymy usługi doradcze dla firm i osób prywatnych na terenie całej Polski. Świadczymy Pomoc dla klientów Szczególnie z takich miast i okolic jak Piła, Złotów, Szczecinek, Trzcianka, Czarnków, Chodzież, Szamocin, Wągrowiec, Wałcz, Mirosławiec, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz.

Jak działamy?

Sprawdzamy oferty dziesiątków banków i instytucji ubezpieczeniowych tak aby wybrać najlepszą ofertę dla twojego konkretnego przypadku

Kontakt

Siedziba firmy: ul. Kilińskiego 9 B
64 - 920 Piła,
tel. 067 353 24 82 i 067 353 24 83
tel. kom.: 0604 108 317
e-mail: biuro@axopartner.pl