1 23
doradztwo kredytowe
pozyczki, kredyty
windykacja należności

AXO & PARTNER DOM FINANSOWY ...

... istnieje na rynku już od 1994 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy oferując Państwu ubezpieczenia na życie. W ciągu kolejnych lat oczekiwania naszych klientów stały się bodźcem do dynamicznego rozwoju firmy i całego zespołu. Rozszerzyliśmy swoją ofertę świadcząc dla Państwa kompleksowe usługi finansowe m.in. z ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. Aktualnie oferujemy Państwu pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, ubezpieczeń na życie, jak i również bogatą ofertę w zakresie kredytów i leasingów. Nasze kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych a także współpraca z czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, Leasingowymi i Bankami pozwala nam na wybór najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania. Stawiamy na rozwój firmy i produktów, tak aby być zawsze w gronie najlepszych specjalistów. Za świadczenie usług na najwyższym poziomie nasza firma została wyróżniona certyfikatem Europejskiej Federacji Finansowych Profesjonalistów ( European Federation of Financial Professionals).

Zapewniamy Państwu:

  •     fachową poradę pracowników legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług ubezpieczeniowych i finansowych
  •     możliwość swobodnego wyboru ubezpieczenia, oferty leasingowej czy kredytowej
  •     łatwe i szybkie zawarcie umowy
  •     pomoc w przypadku zaistnienia szkody
  •     ponadto kompleksową obsługę ubezpieczeniowo - finansową firm i osób indywidualnych prowadzoną przez wyspecjalizowanego doradcę finansowego.


Dzięki naszej pomocy udało się już sfinansować zakup wielu maszyn, urządzeń czy samochodów niezbędnych do rozwoju firmy jak również spełnić marzenia o własnym "M". W myśl naszej głównej dewizy:

Współpraca z nami to oszczędność Państwa czasu i pieniędzy.

Notowania

CHF
wykres CHF w money.pl
Wspierane przez Money.pl
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl
USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl

AXO & PARTNER

Gdzie działamy?

Świadczymy usługi doradcze dla firm i osób prywatnych na terenie całej Polski. Świadczymy Pomoc dla klientów Szczególnie z takich miast i okolic jak Piła, Złotów, Szczecinek, Trzcianka, Czarnków, Chodzież, Szamocin, Wągrowiec, Wałcz, Mirosławiec, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz.

Jak działamy?

Sprawdzamy oferty dziesiątków banków i instytucji ubezpieczeniowych tak aby wybrać najlepszą ofertę dla twojego konkretnego przypadku

Kontakt

Siedziba firmy: ul. Kilińskiego 9 B
64 - 920 Piła,
tel. 067 353 24 82 i 067 353 24 83
tel. kom.: 0604 108 317
e-mail: biuro@axopartner.pl