1 23
doradztwo kredytowe
pozyczki, kredyty
windykacja należności

To oferta dla tych z Państwa, którzy chcą korzystnie zainwestować swoje nadwyżki finansowe. Podstawową zasadą strategii inwestycyjnej funduszu jest wypracowanie zysku przy ograniczonym ryzyku.
Nie macie Państwo odpowiedniej wiedzy inwestycyjnej, wolnego czasu, dostępu do informacji o rynkach finansowych?
Nie szkodzi! Pomożemy Państwu pomnożyć Wasze pieniądze. Poprzez współpracę z kilkoma funduszami inwestycyjnymi jesteśmy bardziej elastyczni w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a Państwo zyskujecie pewność bezpiecznej inwestycji.


Czy wiecie Państwo, że:

       Od  kilku  lat  takie inwestycje są uważane za jedne z bardziej dochodowych. Mamy możliwość inwestowania
w różnego rodzaju programy o mniej lub bardziej ryzykownym charakterze. Do otwarcia rejestru wystarczy dowód osobisty i wpłata 200 zł. Sami decydujemy kiedy i w jakiej kwocie wpłacimy na nasz otwarty już rejestr. Nie jesteśmy zobligowani do terminowości wpłat. W razie pilnej potrzeby możemy skorzystać z zainwestowanych pieniędzy utrzymując przy tym wszystkie przywileje. Zainwestowane w ten sposób pieniądze wchodzą w masę spadkową i podlegają podatkowi od spadku i darowizny.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

Notowania

CHF
wykres CHF w money.pl
Wspierane przez Money.pl
EUR
wykres waluty EURO w money.pl
Wspierane przez Money.pl
USD
wykres waluty USD w money.pl
Wspierane przez Money.pl
GBP
wykres waluty GBP w money.pl
Wspierane przez Money.pl

AXO & PARTNER

Gdzie działamy?

Świadczymy usługi doradcze dla firm i osób prywatnych na terenie całej Polski. Świadczymy Pomoc dla klientów Szczególnie z takich miast i okolic jak Piła, Złotów, Szczecinek, Trzcianka, Czarnków, Chodzież, Szamocin, Wągrowiec, Wałcz, Mirosławiec, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz.

Jak działamy?

Sprawdzamy oferty dziesiątków banków i instytucji ubezpieczeniowych tak aby wybrać najlepszą ofertę dla twojego konkretnego przypadku

Kontakt

Siedziba firmy: ul. Kilińskiego 9 B
64 - 920 Piła,
tel. 067 353 24 82 i 067 353 24 83
tel. kom.: 0604 108 317
e-mail: biuro@axopartner.pl